Ceník

TANTRA,RELAXAČNÍ,REGENERAČNÍ,REKONDIČNÍ ,ZDRAVOTNÍ,DETOXIKAČNÍ                                                            MASÁŽE TRUTNOV

PŘIJÍMÁM BENEFITY

            FORMOU KARTY GALLERY BETA, POUKÁZKY UNIŠEK, UNIŠEK+, UNIŠEK+FKSP, CADHOS 

                                 Při platbě těmito benefity nutno počítat s navýšenými cenami.


TRIGGER POINTS TERAPEUTICKÁ MASÁŽ PROTI BOLESTI

NOVINKA


                                        

Trigger points terapeutická masáž  30min.

                                                                              

60min.          600kč.

90min.          900kč. 

  

Představuji Vám novinku trigger points -spoušťové body jsou jedním z projevů funkčních poruch pohybové soustavy Jsou to místa ve svalech, kde z určitých důvodů došlo k poruše přirozené schopnosti stažení a uvolnění svalových vláken.

Trigger body vznikají při narušení této harmonie stahu a uvolnění z mnoha příčin. Může jít o úrazové poranění svalu, nebo velice časté chronické svalové přetížení např. trapézovcýh svalů u PC. Také stres má zásadní vliv na rozvoj trigger pointů.


Hlavním problémem pro nás je, že spoušťové body neovlivňují pouze místo, kde se vyskytují, ale místa od spoušťového bodu mnohdy velmi vzdálená. Mohou nám ovlivňovat např. funkci končetin nebo bolesti hlavy.


Typy spoušťových bodů a jejich projevy.


Aktivní body

- Jsou zdrojem spontánní bolestivosti jak lokální tak přenesené.

- Jsou zdrojem svalového spasmu, oslabení okolních vláken a zdrojem omezení pohybového ro.zsahu v kloubu svalem ovládaném

-Mohou být doprovázeny změnami potivosti kůže nad postiženou oblastí, změnou prokrvení a ochlupení.


Latentní body

- Nejsou zdrojem spontánní přenesené bolesti dokud nejsou stimulovány.

- Mohou být zdrojem omezení pohyblivosti.


Sekundární

- Tak bývají občas označovány ve svalech okolí a funkčně opačných než je sval postižený.

Funkcí svalů je pohyb - tedy zkracování a natahování se. To mají na svědomí mikrovlákna zvaná aktin a myozin, která do sebe zapadají, jako když propleteme prsty na rukou. Za normálního stavu po sobě volně kloužou, čímž umožňují zkracování a prodlužování svalu. Za určitých podmínek se tato schopnost naruší a vlákna zůstanou v sobě zaklesnutá. Při použití protažení a tepla může dojít k odstranění problému.


Latetní spoušťové body vyvolávají ztuhlost a ochablost postižených svalů a limitují plný rozsah pohybu kloubů, jež tyto svaly ovládají. Tyto body nezmizí bez použití přímých uvolňovacích technik a snadno mohou přetrvávat ve svalech několik let. Vlivem mírného nadužití či nečekaného přetížení se z latentního spoušťového bodu může stát aktivní spoušťové body, který vytváří vzorec přenesené bolesti.


Masáž Trigger point je tlaková masáž těchto bolestivých uzlíků ve svalu, které se uvolní a bolest se tak zmírní. Základem je masáž využívající nejen tlaku rukou, palců a loktů, ale i další léčebné a masážní techniky. Při této masáži dochází k propracování a uvolnění jednotlivých vrstev svalstva. Tato technika účinně a efektivně řeší bolesti zad a přilehlých tkání, včetně bolestivých zatvrdlin ve svalu.


Střídání silnějších a slabších tlaků na lokální aktivační bod Trigger point za pomocí protahování a následné intenzivní rozmasírování oblasti, vede k ozdravení poškozených svalových vláken a k postupnému odplavení toxinů z postiženého svalového snopce. Hloubkové uvolnění a propracování svalstva odstraňuje spasmy, svalový hypertonus a obnovuje přirozenou délku svalových vláken.


ZBAVTE SE BOLESTI RYCHLE A JEDNODUŠE.

- Při bolestech pohybového ústrojí.

-Odstranění bolesti hlavy, krční páteře, bederní páteře.

- Odstranění bolesti kyčle, kolene, ramene.

- Zbavení bolavých svalů.


Již po jedné návštěvě je pociťována výrazná úleva od bolesti. Během krátké doby dochází k odstranění intenzivní svalové bolesti, vhodná je následná udržovací terapie cca 1x měsíčně.


Bolí vás záda? Zbavte se bolestí, napětí a stresu. Zavítejte ke mě do salonu KOUZLO DOTEKŮ, kde se vám bude věnovat zkušená masérka . Využít můžete i jiné techniky na odstranění bolesti: Masáže proti bolesti zad.


Jedná se o tlakovou masáž,která se provádí bez masážních olejů.Masáž se provádí pouze stiskem spouštových bodů a následně protažení svalů.

  300kč.

                

      


Klasické a zdravotní masáže


Klasická masáž celého těla 60 min.


Jak název napovídá, zahrnuje masáž šíje, zad, nohou, rukou břicha,hýždových svalů,obličej,hlavy. Celá sestava je zaměřená na zharmonizování a uvolnění celého těla, jako energetického systému. Základní masážní tahy stimulují nervová zakončení ve svalech, kůži a podkoží, odstraní se povrchové vrstvy kůže, čímž se zvýší sekrece potních žláz a normalizuje se kožní napětí. Masáž pomáhá odstraňovat bolesti, vyplavovat z těla odpadní látky, zlepšuje prokrvení pokožky i svalů a uvolňuje ztuhlé oblasti. Vede ke zlepšení vstřebávání otoků, snížení svalové únavy. Masáž má velký vliv na centrální nervový systém, který zpětně ovlivňuje vnitřní tkáně a orgány a tím blahodárně působí na celý organismus.


500 Kč

Masáž zad a šíje 30 min.


Ulevuje od bolestí v hrudní a bederní oblasti páteře, způsobených především špatným držením těla a nošením břemen v jedné ruce,odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Masáž zad je naprosto uvolňující, dá nám vychutnat pocit uvolnění a pozitivního naladění. Naše tělo náhle zjistí, jaký je požitek volně dýchat, stát a pohybovat se.U masáže zad a šíje se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech. Masáž zad a šíje uvolňuje napětí v dolní části zad. Je velmi účinná po dlouhém sezení nebo po dlouhých jízdách autem.

300 Kč

Masáže 30 min. jednotlivě


masáž nohou

masáž chodidel

masáž obličeje

masáž zad a šije

300 Kč

Sportovně rekondiční masáž 90 min.


Rekondiční masáže jsou vhodné pro všechny, kdo trpí nedostatkem aktivního pohybu, namáhají pouze určitou část těla či jsou v rekonvalescenci po úrazu, nebo operaci. Slouží k celkovému uvolnění, zvyšují prokrvení a regeneraci organismu a tím významně napomáhá přípravě organismu na běžnou každodenní zátěž. Dochází k rozmasírování zatuhlých a bolavých svalů, zvýšení hybnosti kloubů a odstranění bolesti pocházející ze svalového napětí.

Je vhodná při bolestech svalů způsobené zvýšenou kontrakcí, chronickým zatuhnutím, namožením po sportovním výkonu apod. Uplatňuje se u nejrůznějších chorob pohybového aparátu, kterými trpí 80% populace, je účinnou relaxační metodou, která slouží k celkové revitalizaci organismu (k jeho osvěžení odstraněním fyzické i psychické únavy) a rychlejší svalové regeneraci . Masážními hmaty urychlíme vyprazdňování lymfatických cév, čímž dochází k odplavování toxických látek z těla, které se podílejí na celkovém ochabování, předčasném stárnutí, únavě, poruchách spánku, poruchách imunity etc. Vlivem masáže dochází k posílení obranyschopnosti, ke zvýšení odolnosti a potence, masáž brání zkracování svalů a zvyšuje jejich ohebnost. Aplikace konkrétních přírodních rostlinných olejů se specifickými účinky léčbu prohlubují. Pro koho je rekondiční masáž určena? Pro lidi se sedavým zaměstnáním, pro lidi s jednostrannou zátěží těla, pro sportovce, zkrátka pro nás všechny.  


účinky rekondiční masáže


-stimuluje krevní oběh a urychluje vylučování odpadních látek z těla.

-  odolnost vůči nemocem.

-podporuje lymfatický oběh a nervový systém.

-  obnovu poškozených tkání.

- uvolňuje bolesti a napětí svalů.

- zvyšuje pružnost těla.

-  urychluje hojení ran.

-  působí proti stresu.

-  podporuje pravidelný spánek.

-odstraňuje únavu, migrény a otoky.

900 Kč


Činská Tuina masáž             80 min. celé tělo.

krční páteř,záda,obličej       30 min. 300kčTuina v předkladu do Češtiny znamená tlač a uchop. Tradice této masáže sahá téměř 5000 let zpět do historie. Původně se masáže v Číně označovaly jako tření rukami, pak se začal užívat název zmáčkni a tři až v období dynastie Ming 1368-1644 se vžil a dodnes používá název TUINA ( tlač a uchop).


TUINA masáž je neodmyslitelnou součástí tradiční čínské medicíny. U nás zatím patří k méně známým léčebným metodám. V Číně se tato zvláštní lékařská disciplína studuje 5-6 let. Na rozdíl od západní medicíny tato metoda člověka léčí komplexně,tj. jako jedinou fyzickou entitu. TUINA léčebné masáže vycházejí z učení o jin a jangu a jim příslušných orgánech, drahách (meridiánech) a jejich spojnicích, z učení o pěti prvcích a také o systému výživy a ochrany qi (čchi) a krve. Prostřednictvím různých technik a práce s energií jsou při masáži harmonizovány nerovnovážné stavy pacienta. Velmi důležitá pružnost svalů se například ovlivňuje působením na nervová vlákna na začátku svalu, především pak na místech citlivých na bolest. Bolest však v tomto případě není naším nepřítelem! Naopak - pomáhá nám při diagnostice daného problému. Ztuhlé a nepružné svaly jsou většinou příčinou špatného proudění v lymfatickém systému, poruch krevního oběhu a špatné funkce orgánů a kloubů. Následkem je pak vznik mnoha akutních i chronických zdravotních problémů. Pomocí léčebné masáže TUINA, tj. působením na nervosvalové přechody, můžeme zdravotní stav klienta výrazně zlepšit nebo i jeho problémy úpně odstranit. TUINA masáže jsou vhodné nejen pro dospělé, ale i pro děti, u nichž během růstu často dochází k různým deformacím a abnormalitám páteře. Nezanedbatelný je přínos této metody také při léčbě lymfatických problémů (zánětů apod.). Prokazatelně totiž snižuje počet mnohdy zbytečných - a hlavně nevratných - chirurgických zákroků a podstatnou měrou omezuje také nadměrné užívání antibiotik. Nedílnou součástí této léčebné praktiky je však i aktivní přístup pacienta k sobe samému! Je velmi důležité si uvědomit, že naše zdraví závisí především na nás samotných! A prostřednictvím kvalitních léčebných metod, cvičení, vyvážené stravy a samozřejmě s odpovědným přístupem k životu - můžeme dosáhnout fyzické i psychické rovnováhy, tj. HARMONI .

Cílem masáží tuina je obnovit tok qi (čchi) v drahách a tak navrátit zdraví organismu Masáže tuina jsou dobrou prevencí jakýchkoli onemocnění.


Indikace Tchuej -na  pomáhá 

 - při bolestech  krční páteře, zad a beder nebo při blokádě bederně-křížové oblasti.

 - uvolnění svalů a zlepšení funkčnosti kloubů.

 - odstranění bloků ,krečí a krevních stáz.

 - podpoře proudění energie čchi a krevního oběhu.

 - dobrém fungování vnitřních orgánů.


Komtraindikace Tchuej -na by se neměla používat při 

 -  neznáma nebo nejasná diagnoza.

 - bolesti a potíže nejasného původu.

 - nadměrné přejedení,požití alkoholu.

 - extrémní vyčerpání ,velmi staří lidé.

 - psychoza.


Masáže Tuina se provádí často přes oblečení,jak v sedě tak vleže bez masážních olejů.

700kč 


Masáž s baňkami 45 min.


Je starověká čínská metoda, známá již přes 3000 let a dodnes velice uznávaná a rozšířená.Tato technika je jedna z nejúčinnějších na ztuhlé svaly, partie zad a krku, ale i na onemocnění trávicího, dýchacího a pohybového aparátu. Přináší velkou úlevu při napětí v oblasti páteře - způsobené narušením funkce vnitřních orgánů. Nepřímo působí přes jednotlivé reflexní zóny na příslušné orgány. Dochází k odstranění jedů z tělních tekutin a lepšímu prokrvení tkáně. Dle potíží se baňky buď přikládají na určitá místa nebo se s nimi masíruje.

400 Kč

Medová masáž 45 min.


Hlavní efekt medové masáže je odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání. Důsledkem této mimořádně účinné manuální techniky je nejen vyplavování škodlivin a tím i aktivace vnitřních orgánů, ale i uvolnění svalů, prokrvení a zároveň dokonalá celková relaxace organismu.


Medový zábal

Přírodní med má výjimečně příznivý účinek na pokožku a celý organismus. Medový zábal spolu se SPA masáží a se solí z Mrtvého moře zvlhčuje a zvláčňuje pokožku. Má jemný účinek proti celulitidě. Dodává tělu velké množství minerálních solí a vitamínů. Regeneruje pokožku a zanechává ji hladkou, pevnou a hedvábnou na dotek. Je to také výborná péče pro to, aby se pokožka připravila na slunění. Odstraňuje následky stresu, podporuje regeneraci a omlazení buněk pokožky.


Účinky medové masáže


- při potížích krevního oběhu Alergiích (pokud to není alergie na med)

- revmatických onemocněních svalů a kloubů

- artróze

-žaludečních a střevních poruchách

-plísňových onemocněních střev, pokožky nebo orgánů

-chronické rýmě a chorobách vedlejších dutin

-chronického únavového syndromu

- bolestech hlavy

- nervových poruchách všeho druhu

- potížích s usínáním a nespavosti

- výtoku a menstruačních potížích žen

- depresích

- všech stavech slabosti podmíněných stářím

- při zpomaleném zotavování v návaznosti na těžké choroby

- ochabování vitality a výkonnosti

- jaterních chorobách

- funkčních poruchách slinivky břišní

- slabosti ledvin

- poruchách potence a neplodnosti

- po operacích a dalších

400 Kč

Breussova masáž 45 min.

Breusova masáž 30 min. 400kč 


 Breussova masáž je jemná energetická masáž s regeneračními účinky na páteř. Vyživuje ploténky, zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů.

Breussova masáž je pomocná diagnostická technika a masážní metoda, která uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Páteř je po masáži zrelaxovaná, obratle jsou ve správné poloze a klient prožívá pocit hluboké fyzické i psychické úlevy.


účínky breussovy masáže


Breussova masáž podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu.

Úspěšně se také používá jako pomocná metoda při různých onemocněních páteře

500 Kč

Dornova metoda a breussova masáž 60 min.

Délka dle stavu klienta 60min-90min.


Úkolem Dornovy metody je pomocí vlastního pohybu člověka navracet obratle a kosti na svá místa. Dornova metoda je bezpečná terapie bez nepříjemných vedlejších účinků, která díky řadě jednoduchých cvičení přináší pozitivní výsledky s dlouhodobým trváním. Výrazné pozitivní výsledky se dostaví již za několik málo sezení, jedná se tak o velice efektivní metodu.Dornova metoda dokáže napravit léta trvající bolesti zad a kloubů. Díky pohybu klienta při terapii nedochází k nepřijemným trhavým pohybům, k nápravě dochází zásadně za pomoci klienta na základě jeho vůle.Základním pilířem je zjištění nestejné délky dolních končetin. Dornova metoda má za úkol napravit tuto nerovnost, nejlépe pomocí cviků.Před aplikaci Dornovy metody je ideální uvolnit zatuhlé svalstvo Breussovou masáží ,kde uvolníme veškeré svalové napětí a odstranění problémových partii.Breussova masáž je pomocná diagnostická technika a masážní metoda, která uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Páteř je po masáži zrelaxovaná, obratle jsou ve správné poloze a klient prožívá pocit hluboké fyzické i psychické úlevy.


Dornova metoda je vhodná pro klienty které trápí:


• migrény a bolesti hlavy

• bolesti zad

• bolesti kyčlí

• bolesti kolen

• tenisový loket

• skolióza

• rozdílná délka končetin (pokud se nejedná o vrozenou vadu)

Doporučujeme min. 3 sezení (kúra na 3 týdny).


Kdy se Dornova metoda provádět nesmí


Kontraindikace Dornovy metody:

- Osteoporóza v pokročilém stádiu

- Akutní zánět - počkáme, až odezní

- Artróza 

- Bechtěrevova nemoc

- Rakovina - v průběhu léčby chemoterapií, ozařováním

- Revmatoidní artritida 

- Umělý kloub či obratel, zničená ploténka - těmto místům se vyhneme

- Pooperační stavy a zlomeniny 

- Výhřez ploténky 

- Úraz nebo pád - až po 6-ti týdnech

- Těhotenství

- Bolestivá - silná menstruace

- Požití omamných a psychotropních látek

600 Kč


Speciální relaxační masáže


Masáž lávovými kameny 30 min.


Masáž lávovými kameny pomáhá uvolňovat zatuhlé svalstvo, pomáhá rozproudit energii po celém těle. Masáž horkými lávovými kameny stimulují oslabené partie, zvyšují mikrocirkulaci, zrychlují buněčný metabolismus, krevní a mízní oběh. Masáž lávovými kameny též urychluje odstraňování škodlivin a toxinů


300 Kč

Tantricko relaxační masáž pro muže i ženy     60 min.-90 min.


Jsou vhodné pro muže i ženy, kterým chybí něha, jemné doteky či pohlazení. Tyto tantra prvky jsou zapojeny do klasické masáže,kterou si v niže uvedené nanídky vyberete.Tantrická masáž určená pro hlubokou relaxaci a vnímání umění masérky rozvádět Vaší energii do celého těla. Masáž se skládá z úvodního rituálu a vlastní masáže. Podle délky masáže se na přání klienta/ky dají přidat k základní masáži další prvky, které posilují celkový prožitek a uvolnění.Chtěli byste zažít skutečnou rozkoš a krásný nevšední zážitek? Tantra masáž je smyslná, naplňující a uvolňující. Během masáže prožiješ řadu různých pocitů, od dokonalého uvolnění těla i mysli, přes sexuální vzrušení, blaženost, až do stavu extáze.Zažijete něco nepoznaného, nového, lákavého a vzrušujícího.
Při tantra masáži ze sebe spláchneš všechny starosti a shon každodenního dne.Hlavním úkolem této masáže je naprosté uvolnění, relaxace, vědomé prožití všech doteků a pocitů.
Nestyď se a přijď si masáž vyzkoušet. Je to nevšední zážitek, na který jen tak nezapomeneš.                                                               

900kč-1300kč

Aromaterapeutická masáž 60 min.


Co je Aroma masáž ?

Aromaterapeutická masáž, jinak zkráceně nazývaná aromamasáž, je příjemný odpočinek plný vůně, spojený s léčivým účinkem éterických olejů. Jde o velmi jemnou celkovou relaxační masáž. Aromamasáž patří mezi masáže, kde se nevyužívá hloubkových hmatů, účinně však tato masáž působí na vaše smysly.

Už více než 6000 let lidé znají účinky přírodních rostlinných olejů, cení si jejich léčebných, očistných, ochranných a posilujících vlastností, ale i čiré potěšení, které jim přinášejí jejich vůně. Stres, znečištěné životní prostředí, horečný, zároveň sedavý způsob života, všechny tyto faktory negativně ovlivňují naše tělo i mysl. Techniky aromaterapie využívají účinných čistých výtažků z aromatických rostlin a pryskyřic k působení na nejmocnější smysly - na čich a hmat - čímž se obnovuje soulad těla a duše.

Silicové, neboli éterické oleje, se skládají z malých molekul, které se snadno rozpouštějí v nosných olejích. Silicové oleje jsou vonné, koncentrované výtažky z rostlin a používáme je při aromamasáži pro jejich jedinečné vlastnosti. Vybrané éterické oleje, ředěné v přírodním, rostlinném, nosném oleji, vytvářejí voňavou kompozici. Ta během masáže proniká všemi vrstvami kůže a působí tak na naše tělo, pomáhá odstranit fyzické potíže, ale také ovlivňuje psychickou rovnováhu. Aromamasáž je celkově hluboce relaxační, posilující a osvěžující zároveň.


Účinky aromaterapeutické masáže


Masáž vyvolává hlubší dýchání, větší rozšíření krevních cév a kapilár, podporuje tak krevní oběh a napomáhá lepšímu okysličování krve. Zvýšený krevní oběh znamená také účinnější rozvod živných látek v těle a můžeme tak masáží pomoci zmírnit řadu zdravotních problémů, včetně bolestí hlavy a zažívacích potíží. Masáž působí příznivě na kůži, odstraňuje odumřelé buňky, to má za následek svěžejší vzhled kůže. Masáž má navíc přímý pozitivní dopad na celý svalový systém těla. Uvolňuje a natahuje napjaté, zkrácené svaly a pomáhá tak obnovit přirozenou pružnost těla. Nepoužívané a ochablé svaly masáží zpevňujeme. Fyzický efekt se také projevuje na činnosti lymfatického systému, masáž pomáhá tělu lépe vylučovat kyselinu mléčnou a další chemické odpadní látky, které způsobují pocit nepohody v kloubech a svalech. Blahodárně masáže působí na vaši mysl a emoce. Nahromaděné napětí v těle je uvolněno a zátěž je odstraněna, což má za následek zvýšený pocit lehkosti a štěstí. Tyto emocionální posuny mají souvislost s hormonálními změnami, k nimž v těle během masáže dochází. A tak se stává, že někteří klienti, podrobující se masážím, hovoří o pocitu hlubokého míru, klidu a vnitřní vyrovnanosti, nebo se alespoň cítí ve svém těle uvolněně a pohodlněji.

600 Kč

Havajská masáž lomi lomi 60 min.


Pomáhá při přepracovanosti, nesoustředěnosti,častých bolestech celého organismu,pocitech ztuhlosti svalů a kloubních spojení, vnitřní nerovnováze a nervozitě, podráždění.


účinky havajské masáže 


 • odstraňuje fyzickou i psychickou únavu
 • prokrvuje celý organismus
 • odstraňuje velké množství fyzických, mentálních a energetických blokád
 • detoxikuje organismus
 • hluboká relaxace harmonizuje organismus
 • odstraňuje napětí ve svalech
 • zvyšuje pohybové schopnosti
 • zlepšuje neurologické problémy a imunitní systém
 • umocňuje pocity klidu a pohody
 • Indikace kdy se doporučuje jít bez obav na masáž:

  - Svalové bolesti, zatuhliny, bolesti zad, šíje, končetin a jiných částí svalového aparátu.

  - Svaly namožené po námaze

  - Bolesti hlavy a časté migrény

  - Poúrazové stavy a stavy při rekonvalescenci

  - Stres a zvýšené duševní napětí • 500 Kč

  Ayurvédská masáž 60 min.


  Ajurvédská masáž je citlivá, ale přitom efektivní masáž, která přináší úlevu od fyzického a duševního napětí, ale působí také preventivně a léčivě na mnoho zdravotních potíží. Ajurvédská masáž působí také relaxačně a navozuje meditativní rozpoložení těla i mysli. Častější jsou situace a stavy, které jsou pro masáž vhodné, ale existuje také několik okolností, které mohou způsobit, že je pro Vás masáž v určitou chvíli nevhodná.Ayurvédská masáž léčí celé tělo, přičemž klade důraz na prevenci a neustálou podporu zdraví.


  účinky ayurvédské masáže


  V ayurvédě dochází k harmonizaci organismu, uvolnění bolesti, únavy, stresu, posílení imunitního systému, zlepšení krevního oběhu a celkovému stavu uvolnění.


  Indikace kdy se doporučuje jít bez obav na masáž:


  - Svalové bolesti, zatuhliny, bolesti zad, šíje, končetin a jiných částí svalového aparátu.

  - Svaly namožené po námaze

  - Bolesti hlavy a časté migrény

  - Poúrazové stavy a stavy při rekonvalescenci

  - Stres a zvýšené duševní napětí.


  500 Kč

  Tantricko relaxační masáž 90 min.


  je vhodná pro muže i ženy, kterým chybí něha, jemné doteky či pohlazení. Tyto tantra prvky jsou zapojeny do klasické masáže,kterou si v niže uvedené nabídky vyberete.Tantrická masáž určená pro hlubokou relaxaci a vnímání umění masérky rozvádět Vaší energii do celého těla. Masáž se skládá z úvodního rituálu a vlastní masáže. Podle délky masáže se na přání klienta/ky dají přidat k základní masáži další prvky, které posilují celkový prožitek a uvolnění.Chtěli byste zažít skutečnou rozkoš a krásný nevšední zážitek? Tantrická masáž je smyslná, naplňující a uvolňující. Během tantra masáže prožiješ řadu různých pocitů, od dokonalého uvolnění těla i mysli, přes sexuální vzrušení, blaženost, až do stavu extáze.Zažijete něco nepoznaného, nového, lákavého a vzrušujícího. Hlavním úkolem této masáže je naprosté uvolnění, relaxace, vědomé prožití všech doteků a pocitů.
  Při tantrické masáži ze sebe spláchneš všechny starosti a shon každodenního dne.
  Nestyď se a přijď si masáž vyzkoušet. Je to nevšední zážitek, na který jen tak nezapomeneš.

  1300 Kč

  Indická masáž hlavy  antistresová 30 min.


  Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši.Indická masáž hlavy je jedna z nejdostupnějších masáží v přírodní regeneraci, dá se provádět v sedě.Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější.

  Indická masáž hlavy je technika, která představuje spojení starověké kulturní tradice s požadavky moderního způsobu života. Jedná se o masáž zklidňující, relaxační.  Je vhodná pro děti, dospělé i seniory.


  účinky indické masáže hlavy


  -relaxační,zklidňujicí

  -odstraňuje migrény

  -odstraňuje stres, nespavost, únavu

  - odstraňuje hukot v uších

  - podporuje růst vlasů

  - zvyšuje koncentraci


  Indická masáž hlavy se provádí v sedě.

  300 Kč

  Objednejte si termín masáže