O salónu

 MASÁŽE TRUTNOV

V mém salonu kouzlo-doteků v Trutnově nabízím unikátní masáže a procedury z oblasti relaxace a regenerace těla i duše, Salón se nachází ve velmi krásném, příjemném prostředí ,který je zařízen do moderního stylu ,kde budete pociťovat klid a pohodu .O Vaše tělo i duši zmáhané každodenním stresem se postará milá , pohledná, štíhlá profesionální masérka s řadou certifikaci ,která vlastní osvědčení ministerstva zdravotnictví ČR.  Z vlastní zkušenosti vím, jak mě dokážou relaxační  a tantricko relaxační  masáže nabudit a zregenerovat nejen po fyzické, ale zejména po psychické stránce. Vzhledem k tomu,že jsem již několik let cvičila závodně sportovní gymnastiku, jsem docházela na rekondiční masáže na uvolnění svalů.Na  Wellness služby jsem docházela od roku 2000. Postupem času jsem masážní techniky odkoukala a v rámci vzájemných masáží se zdokonalila tak ,že jsem masírovala své rodinné příslušníky a blízké přátelé.Sportu se dodnes nadále věnuji - jóga  a posílování.

Protože byli s masážemi spokojeni a často je vyžadovali,rozhodla jsem se jako druhou profesi věnovat se masážím profesionálně se specializací na masáže pro muže i ženy. V rámci přípravy jsem absolvovala řadu masážních kurzů a v roce 2013 založila živnost (Masérské, rekondiční a regenerační služby).Tato práce mě velmi naplňuje a obohacuje.Masáže provádím s láskou a s velmi dobrým pocitem .Oleje používám čistě přírodní,rostlinné.

Mojí velkou životní zkušeností bylo setkání s učením Tantry. Cítila jsem ho jako cestu dalšího osobního rozvoje.Můj pohled na spoustu věcí v životě se začal měnit. Stávala jsem se více a více vnímavější a citlivější na energie kolem nás. Protože chci neustále na sobě pracovat a jít v Tantře stále hlouběji.

Dotek nás provází celým životem. Pokud je laskavý, vzbuzuje v nás pocit bezpečí, utěšuje, léčí. Schopnost vnímat a dávat dotek, je dar, který nám pomáhá komunikovat s okolním světem beze slov. Potřeba příjemného doteku se zvětšuje, jsme-li vystavení stresu, smutku, vážné nemoci, pocitu osamění, nedostatku fyzických kontaktů s jinými lidmi. Právě dotek je i nejstarší metodou uzdravování. Nejrozšířenějším terapeutickým dotekem je pak masáž. Dotek rukou prostřednictvím masáže nám dává pocit, že se o nás někdo zajímá a stará.

Děkuji VŠEM, kteří mi dali důvěru a svěřili mi své tělo do péče. Děkuji Vám, protože Vy jste moje škola života, moje radost v mé masérské praxi. A já se i díky Vám stále učím a zdokonaluji.