Služby

 MASÁŽE TRUTNOV

Nevíte čím obdarovat své blízké?

Dárkové poukazy jako dárek je ten nejoriginálnější dárek,který jistě potěší nejen každého muže,ale i ženu.

RELAXAČNÍ MASÁŽ

SENZUÁLNÍ ROZMAZLUJICÍ MASÁŽ 

TANTRA MASÁŽ

AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ 
HAVAJSKÁ LOMI LOMI MASÁŽ
AYURVÉDSKÁ MASÁŽ
BREUSSOVA MASÁŽ
KLASICKÁ MASÁŽ
LÁVOVÉ KAMENY
INDICKÁ MASÁŽ HLAVY ANTISTRESOVÁSPORTOVNĚ REKONDIČNÍ

REGENERAČNÍ MASÁŽ
ZDRAVOTNÍ MASÁŽ
DORNOVA METODA
 BREUSSOVA MASÁŽ
TRIGGER POINTS TERAPEUTICKÁ 
ČINSKÁ TUINA MASÁŽ ZDRAVÁ ZÁDA 
MASÁŽ ZAD A ŠIJE
MASÁŽ CHODIDEL
LYMFOTAPING
MASÁŽ PROTI CELULITIDĚ A FORMOVÁNÍ POSTAVYLUXUSNÍ

TANTRICKO RELAXAČNÍ MASÁŽ PRO MUŽE

LUXUSNÍ

TANTRICKO RELAXAČNÍ MASÁŽ PRO ŽENY


NOVINKA THAJSKÁ TRADIČNÍ MASÁŽ  I.


DÁRKOVÉ POUKÁZKY


                                                                

                                                                 CENÍK NÍŽE VIZ ODKAZ                                                  


RELAXAČNÍ   MASÁŽE


TANTRA MASÁŽ

TANTRICKO RELAXAČNÍ MASÁŽ

SENZUÁLNI ROZMAZLUJICÍ MASÁŽ 

pro muže i ženy

60-90-120 min.

Tantra masáž neboli tantricko relaxační masáž pro muže i ženy je nejžádanější v rámci poskytovaných služeb.

Níže uvedené praktiky a techniky erotických masáží uvádějí muže i ženy do naprosté extáze nebo naopak do naprostého klidu, záleží na Vaší momentální náladě a potřebě.
Tantricko relaxační masáž je vhodná pro muže i ženy, kterým chybí něha, jemné doteky či pohlazení. Tyto tantra prvky jsou zapojeny do klasické masáže,kterou si v niže uvedené nabídky vyberete.Tantrická masáž určená pro hlubokou relaxaci a vnímání umění masérky rozvádět Vaší energii do celého těla. Masáž se skládá z úvodního rituálu a vlastní masáže. Podle délky masáže se na přání klienta/ky dají přidat k základní masáži další prvky, které posilují celkový prožitek a uvolnění.Chtěli byste zažít skutečnou rozkoš a krásný nevšední zážitek? Tantrická masáž je smyslná, naplňující , vzrušujicí a uvolňující. Během tantra masáže prožiješ řadu různých pocitů, od dokonalého uvolnění těla i mysli, přes sexuální vzrušení, blaženost, až do stavu extáze.Zažijete něco nepoznaného, nového, lákavého a vzrušujícího. Hlavním úkolem této masáže je naprosté uvolnění, relaxace, vědomé prožití všech doteků a pocitů.
Při tantrické masáži ze sebe spláchneš všechny starosti a shon každodenního dne.
Nestyď se a přijď si masáž vyzkoušet. Je to nevšední zážitek, na který jen tak nezapomeneš.
STOJÍ VÁM TO ZA TO.

Tantrická masáž Vás zbaví psychické či fyzické únavy, nabije Vás energií a celkově zregeneruje tělo i duši.

 Partner-ka jako dívák??Vše o domluvě s masérkou.Pro nevšední zážitek pro pár doporučuji.

AYURVÉDSKÁ MASÁŽ

60-90 min.

Ajurvédská masáž je citlivá, ale přitom efektivní masáž, která přináší úlevu od fyzického a duševního napětí, ale působí také preventivně a léčivě na mnoho zdravotních potíží. Ajurvédská masáž působí také relaxačně a navozuje meditativní rozpoložení těla i mysli. Častější jsou situace a stavy, které jsou pro masáž vhodné, ale existuje také několik okolností, které mohou způsobit, že je pro Vás masáž v určitou chvíli nevhodná.Ayurvédská masáž léčí celé tělo, přičemž klade důraz na prevenci a neustálou podporu zdraví.
účinky ayurvédské masáže
V ayurvédě dochází k harmonizaci organismu, uvolnění bolesti, únavy, stresu, posílení imunitního systému, zlepšení krevního oběhu a celkovému stavu uvolnění.


Indikace kdy se doporučuje jít bez obav na masáž:
- Svalové bolesti, zatuhliny, bolesti zad, šíje, končetin a jiných částí svalového aparátu.
- Svaly namožené po námaze
- Bolesti hlavy a časté migrény
- Poúrazové stavy a stavy při rekonvalescenci
- Stres a zvýšené duševní napětí.

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI

60-90 min.

Pomáhá při přepracovanosti, nesoustředěnosti,častých bolestech celého organismu,pocitech ztuhlosti svalů a kloubních spojení, vnitřní nerovnováze a nervozitě, podráždění.


účinky havajské masáže

- odstraňuje fyzickou i psychickou únavu
- prokrvuje celý organismus
- odstraňuje velké množství fyzických, mentálních a energetických blokád
- detoxikuje organismus
- hluboká relaxace harmonizuje organismus
- odstraňuje napětí ve svalec
- zvyšuje pohybové schopnost
- zlepšuje neurologické problémy a imunitní systém
- umocňuje pocity klidu a pohody 


Indikace kdy se doporučuje jít bez obav na masáž:
- Svalové bolesti, zatuhliny, bolesti zad, šíje, končetin a jiných částí svalového aparátu.
- Svaly namožené po námaze
- Bolesti hlavy a časté migrény
- Poúrazové stavy a stavy při rekonvalescenci
- Stres a zvýšené duševní napětí


AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ

Co je Aroma masáž ?

60-90 min.

Aromaterapeutická masáž, jinak zkráceně nazývaná aromamasáž, je příjemný odpočinek plný vůně, spojený s léčivým účinkem éterických olejů. Jde o velmi jemnou celkovou relaxační masáž. Aromamasáž patří mezi masáže, kde se nevyužívá hloubkových hmatů, účinně však tato masáž působí na vaše smysly.

Už více než 6000 let lidé znají účinky přírodních rostlinných olejů, cení si jejich léčebných, očistných, ochranných a posilujících vlastností, ale i čiré potěšení, které jim přinášejí jejich vůně. Stres, znečištěné životní prostředí, horečný, zároveň sedavý způsob života, všechny tyto faktory negativně ovlivňují naše tělo i mysl. Techniky aromaterapie využívají účinných čistých výtažků z aromatických rostlin a pryskyřic k působení na nejmocnější smysly - na čich a hmat - čímž se obnovuje soulad těla a duše.

Silicové, neboli éterické oleje, se skládají z malých molekul, které se snadno rozpouštějí v nosných olejích. Silicové oleje jsou vonné, koncentrované výtažky z rostlin a používáme je při aromamasáži pro jejich jedinečné vlastnosti. Vybrané éterické oleje, ředěné v přírodním, rostlinném, nosném oleji, vytvářejí voňavou kompozici. Ta během masáže proniká všemi vrstvami kůže a působí tak na naše tělo, pomáhá odstranit fyzické potíže, ale také ovlivňuje psychickou rovnováhu. Aromamasáž je celkově hluboce relaxační, posilující a osvěžující zároveň.


Účinky aromaterapeutické masáže


Masáž vyvolává hlubší dýchání, větší rozšíření krevních cév a kapilár, podporuje tak krevní oběh a napomáhá lepšímu okysličování krve. Zvýšený krevní oběh znamená také účinnější rozvod živných látek v těle a můžeme tak masáží pomoci zmírnit řadu zdravotních problémů, včetně bolestí hlavy a zažívacích potíží. Masáž působí příznivě na kůži, odstraňuje odumřelé buňky, to má za následek svěžejší vzhled kůže. Masáž má navíc přímý pozitivní dopad na celý svalový systém těla. Uvolňuje a natahuje napjaté, zkrácené svaly a pomáhá tak obnovit přirozenou pružnost těla. Nepoužívané a ochablé svaly masáží zpevňujeme. Fyzický efekt se také projevuje na činnosti lymfatického systému, masáž pomáhá tělu lépe vylučovat kyselinu mléčnou a další chemické odpadní látky, které způsobují pocit nepohody v kloubech a svalech. Blahodárně masáže působí na vaši mysl a emoce. Nahromaděné napětí v těle je uvolněno a zátěž je odstraněna, což má za následek zvýšený pocit lehkosti a štěstí. Tyto emocionální posuny mají souvislost s hormonálními změnami, k nimž v těle během masáže dochází. A tak se stává, že někteří klienti, podrobující se masážím, hovoří o pocitu hlubokého míru, klidu a vnitřní vyrovnanosti, nebo se alespoň cítí ve svém těle uvolněně a pohodlněji.

LÁVOVÉ KAMENY

30-45min.

Masáž lávovými kameny pomáhá uvolňovat zatuhlé svalstvo, pomáhá rozproudit energii po celém těle. Masáž horkými lávovými kameny stimulují oslabené partie, zvyšují mikrocirkulaci, zrychlují buněčný metabolismus, krevní a mízní oběh. Masáž lávovými kameny též urychluje odstraňování škodlivin a toxinů.


INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

ANTISTRESOVÁ

30-45 min.

Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši.Indická masáž hlavy je jedna z nejdostupnějších masáží v přírodní regeneraci, dá se provádět v sedě.Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější.

Indická masáž hlavy je technika, která představuje spojení starověké kulturní tradice s požadavky moderního způsobu života. Jedná se o masáž zklidňující, relaxační. Je vhodná pro děti, dospělé i seniory.


účinky indické masáže hlavy


-relaxační,zklidňujicí
-odstraňuje migrény
-odstraňuje stres, nespavost, únavu
- odstraňuje hukot v uších
- podporuje růst vlasů
- zvyšuje koncentraci
Indická masáž hlavy se provádí v sedě.

SPORTOVNĚ REKONDIČNÍ MASÁŽ

80-90 min.
Rekondiční masáže jsou vhodné pro všechny, kdo trpí nedostatkem aktivního pohybu, namáhají pouze určitou část těla či jsou v rekonvalescenci po úrazu, nebo operaci. Slouží k celkovému uvolnění, zvyšují prokrvení a regeneraci organismu a tím významně napomáhá přípravě organismu na běžnou každodenní zátěž. Dochází k rozmasírování zatuhlých a bolavých svalů, zvýšení hybnosti kloubů a odstranění bolesti pocházející ze svalového napětí.
Je vhodná při bolestech svalů způsobené zvýšenou kontrakcí, chronickým zatuhnutím, namožením po sportovním výkonu apod. Uplatňuje se u nejrůznějších chorob pohybového aparátu, kterými trpí 80% populace, je účinnou relaxační metodou, která slouží k celkové revitalizaci organismu (k jeho osvěžení odstraněním fyzické i psychické únavy) a rychlejší svalové regeneraci . Masážními hmaty urychlíme vyprazdňování lymfatických cév, čímž dochází k odplavování toxických látek z těla, které se podílejí na celkovém ochabování, předčasném stárnutí, únavě, poruchách spánku, poruchách imunity etc. Vlivem masáže dochází k posílení obranyschopnosti, ke zvýšení odolnosti a potence, masáž brání zkracování svalů a zvyšuje jejich ohebnost. Aplikace konkrétních přírodních rostlinných olejů se specifickými účinky léčbu prohlubují. Pro koho je rekondiční masáž určena? Pro lidi se sedavým zaměstnáním, pro lidi s jednostrannou zátěží těla, pro sportovce, zkrátka pro nás všechny.


účinky rekondiční masáže


-stimuluje krevní oběh a urychluje vylučování odpadních látek z těla.
- odolnost vůči nemocem.
-podporuje lymfatický oběh a nervový systém.
- obnovu poškozených tkání.
- uvolňuje bolesti a napětí svalů.
- zvyšuje pružnost těla.
- urychluje hojení ran.
- působí proti stresu.
- podporuje pravidelný spánek.
-odstraňuje únavu, migrény a otoky.

MASÁŽ PROTI CELULITÍDĚ A FORMOVÁNÍ POSTAVY

60 min.

Pojem celulitida dnes zná každá dívka i žena. Označuje se tak stav kůže, kdy jsou na určitých partích těla vidět hrbolky, dolíčky a nerovnosti

Masáž proti Celulitidě je velmi žádanou ruční tlakovou masáží, která je složena ze speciálních hmatů, kombinovaná s ozónovým nebo skořicovým tlakovým zábalem. Masážními hmaty s pomocí speciálního oleje a zábalu se uvolní tukové buňky a zlepší krevní oběh. Celulitida bývá nejvýraznější na bocích, stehnech, zadečku či bříšku, proto se masáž věnuje právě těmto partiím. Celulitida není způsobena nadbytkem tukových buněk, ale tím, že náš organismus není schopen tuky spalovat. Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy, ale také ve formování postavy, ve zlepšení kvality pokožky, v povzbuzení lymfatického systému a v odstranění únavy nohou.

Jak to celé probíhá ?

Na začátku celé kúry provedeme měření obvodu pasu a končetin, aby klientka viděla rozdíly před a po proceduře. Po celé kúře provádíme opětovné měření .

-peeling

- OLOZOL - rostlinný olej sycený ozónem + masážní olej proti celulitidě

-tlaková masáž dolních končetin zezadu i zepředu + břicho

-zábal, který ponecháme minimálně 15minut


Požadované výsledky - redukce celulitidy:

- zlepšení kvality a pružnosti kůže, vyhlazení a zjemnění

- remodelace postavy

- zmenšení objemů - zeštíhlení

- zajištění dobrého pocitu a relaxace

Do boje proti celulitidě doporučujeme vyrazit ruku v ruce s dodržováním pitného režimu, denně je nutné vypít až 3 litry tekutin, zdravou a energeticky bohatou stravou, a v neposlední řadě aktivním pohybem.
Doporučuje se 10 až 12 ošetření. Ale již po prvním ošetření jsou znatelné výsledky.

Peeling, masáž,zábal 75 min . DETOXIKAČNÍ MASÁŽE

MASÁŽ S BAŇKAMI

30-45 min.

Je starověká čínská metoda, známá již přes 3000 let a dodnes velice uznávaná a rozšířená.Tato technika je jedna z nejúčinnějších na ztuhlé svaly, partie zad a krku, ale i na onemocnění trávicího, dýchacího a pohybového aparátu. Přináší velkou úlevu při napětí v oblasti páteře - způsobené narušením funkce vnitřních orgánů. Nepřímo působí přes jednotlivé reflexní zóny na příslušné orgány. Dochází k odstranění jedů z tělních tekutin a lepšímu prokrvení tkáně. Dle potíží se baňky buď přikládají na určitá místa nebo se s nimi masíruje.

MEDOVÁ MASÁŽ

30-45 min.

Hlavní efekt medové masáže je odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání. Důsledkem této mimořádně účinné manuální techniky je nejen vyplavování škodlivin a tím i aktivace vnitřních orgánů, ale i uvolnění svalů, prokrvení a zároveň dokonalá celková relaxace organismu.
Medový zábal
Přírodní med má výjimečně příznivý účinek na pokožku a celý organismus. Medový zábal spolu se SPA masáží a se solí z Mrtvého moře zvlhčuje a zvláčňuje pokožku. Má jemný účinek proti celulitidě. Dodává tělu velké množství minerálních solí a vitamínů. Regeneruje pokožku a zanechává ji hladkou, pevnou a hedvábnou na dotek. Je to také výborná péče pro to, aby se pokožka připravila na slunění. Odstraňuje následky stresu, podporuje regeneraci a omlazení buněk pokožky.


Účinky medové masáže
- při potížích krevního oběhu Alergiích (pokud to není alergie na med)
- revmatických onemocněních svalů a kloubů
- artróze
-žaludečních a střevních poruchách
-plísňových onemocněních střev, pokožky nebo orgánů
-chronické rýmě a chorobách vedlejších dutin
-chronického únavového syndromu
- bolestech hlavy
- nervových poruchách všeho druhu
- potížích s usínáním a nespavosti
- výtoku a menstruačních potížích žen
- depresích
- všech stavech slabosti podmíněných stářím
- při zpomaleném zotavování v návaznosti na těžké choroby
- ochabování vitality a výkonnosti
- jaterních chorobách
- funkčních poruchách slinivky břišní
- slabosti ledvin
- poruchách potence a neplodnosti
- po operacích a dalších

ZDRAVOTNÍ MASÁŽE


DORNOVA METODA A  BREUSSOVA MASÁŽ 

60 -90 min.

Breussova masáž je jemná energetická masáž s regeneračními účinky na páteř. Vyživuje ploténky, zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů.

Breussova masáž je pomocná diagnostická technika a masážní metoda, která uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Páteř je po masáži zrelaxovaná, obratle jsou ve správné poloze a klient prožívá pocit hluboké fyzické i psychické úlevy.


účínky breussovy masáže

Breussova masáž podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu.

Úspěšně se také používá jako pomocná metoda při různých onemocněních páteře


Úkolem Dornovy metody je pomocí vlastního pohybu člověka navracet obratle a kosti na svá místa. Dornova metoda je bezpečná terapie bez nepříjemných vedlejších účinků, která díky řadě jednoduchých cvičení přináší pozitivní výsledky s dlouhodobým trváním. Výrazné pozitivní výsledky se dostaví již za několik málo sezení, jedná se tak o velice efektivní metodu.Dornova metoda dokáže napravit léta trvající bolesti zad a kloubů. Díky pohybu klienta při terapii nedochází k nepřijemným trhavým pohybům, k nápravě dochází zásadně za pomoci klienta na základě jeho vůle.Základním pilířem je zjištění nestejné délky dolních končetin. Dornova metoda má za úkol napravit tuto nerovnost, nejlépe pomocí cviků.Před aplikaci Dornovy metody je ideální uvolnit zatuhlé svalstvo Breussovou masáží ,kde uvolníme veškeré svalové napětí a odstranění problémových partii.Breussova masáž je pomocná diagnostická technika a masážní metoda, která uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Páteř je po masáži zrelaxovaná, obratle jsou ve správné poloze a klient prožívá pocit hluboké fyzické i psychické úlevy. 

Dornova metoda je vhodná pro klienty které trápí:

• migrény a bolesti hlavy

• bolesti zad

• bolesti kyčlí

• bolesti kolen

• tenisový loket

• skolióza

• rozdílná délka končetin (pokud se nejedná o vrozenou vadu)

Doporučujeme min. 3 sezení (kúra na 3 týdny).


Kdy se Dornova metoda provádět nesmí

Kontraindikace Dornovy metody:


- Osteoporóza v pokročilém stádiu

- Akutní zánět - počkáme, až odezní

- Artróza

- Bechtěrevova nemoc

- Rakovina - v průběhu léčby chemoterapií, ozařováním

- Revmatoidní artritida

- Umělý kloub či obratel, zničená ploténka - těmto místům se vyhneme

- Pooperační stavy a zlomeniny

- Výhřez ploténky

- Úraz nebo pád - až po 6-ti týdnech

- Těhotenství

- Bolestivá - silná menstruace

- Požití omamných a psychotropních  látek


ČINSKÁ MASÁŽ TUINA

ZDRAVÁ ZÁDA
30-60-90 min.

Tuina v předkladu do Češtiny znamená tlač a uchop. Tradice této masáže sahá téměř 5000 let zpět do historie. Původně se masáže v Číně označovaly jako tření rukami, pak se začal užívat název zmáčkni a tři až v období dynastie Ming 1368-1644 se vžil a dodnes používá název TUINA ( tlač a uchop).

TUINA masáž je neodmyslitelnou součástí tradiční čínské medicíny. U nás zatím patří k méně známým léčebným metodám. V Číně se tato zvláštní lékařská disciplína studuje 5-6 let. Na rozdíl od západní medicíny tato metoda člověka léčí komplexně,tj. jako jedinou fyzickou entitu. TUINA léčebné masáže vycházejí z učení o jin a jangu a jim příslušných orgánech, drahách (meridiánech) a jejich spojnicích, z učení o pěti prvcích a také o systému výživy a ochrany qi (čchi) a krve. Prostřednictvím různých technik a práce s energií jsou při masáži harmonizovány nerovnovážné stavy pacienta. Velmi důležitá pružnost svalů se například ovlivňuje působením na nervová vlákna na začátku svalu, především pak na místech citlivých na bolest. Bolest však v tomto případě není naším nepřítelem! Naopak - pomáhá nám při diagnostice daného problému. Ztuhlé a nepružné svaly jsou většinou příčinou špatného proudění v lymfatickém systému, poruch krevního oběhu a špatné funkce orgánů a kloubů. Následkem je pak vznik mnoha akutních i chronických zdravotních problémů. Pomocí léčebné masáže TUINA, tj. působením na nervosvalové přechody, můžeme zdravotní stav klienta výrazně zlepšit nebo i jeho problémy úpně odstranit. TUINA masáže jsou vhodné nejen pro dospělé, ale i pro děti, u nichž během růstu často dochází k různým deformacím a abnormalitám páteře. Nezanedbatelný je přínos této metody také při léčbě lymfatických problémů (zánětů apod.). Prokazatelně totiž snižuje počet mnohdy zbytečných - a hlavně nevratných - chirurgických zákroků a podstatnou měrou omezuje také nadměrné užívání antibiotik. Nedílnou součástí této léčebné praktiky je však i aktivní přístup pacienta k sobe samému! Je velmi důležité si uvědomit, že naše zdraví závisí především na nás samotných! A prostřednictvím kvalitních léčebných metod, cvičení, vyvážené stravy a samozřejmě s odpovědným přístupem k životu - můžeme dosáhnout fyzické i psychické rovnováhy, tj. HARMONI .

Cílem masáží tuina je obnovit tok qi (čchi) v drahách a tak navrátit zdraví organismu Masáže tuina jsou dobrou prevencí jakýchkoli onemocnění.

Indikace Tchuej -na pomáhá

- při bolestech krční páteře, zad a beder nebo při blokádě bederně-křížové oblasti.

- uvolnění svalů a zlepšení funkčnosti kloubů.

- odstranění bloků ,krečí a krevních stáz.

- podpoře proudění energie čchi a krevního oběhu.

- dobrém fungování vnitřních orgánů.


Komtraindikace Tchuej -na by se neměla používat při

- neznáma nebo nejasná diagnoza.

- bolesti a potíže nejasného původu.

- nadměrné přejedení,požití alkoholu.

- extrémní vyčerpání ,velmi staří lidé.

- psychoza.

Masáže Tuina se provádí často přes oblečení,jak v sedě tak vleže bez masážních olejů.TRIGGER POINTS

SPOUŠŤOVÉ BODY

30-60 min.

Trigger points terapeutická masáž proti bolesti

Představuji Vám novinku trigger points -spoušťové body jsou jedním z projevů funkčních poruch pohybové soustavy Jsou to místa ve svalech, kde z určitých důvodů došlo k poruše přirozené schopnosti stažení a uvolnění svalových vláken.

Trigger body vznikají při narušení této harmonie stahu a uvolnění z mnoha příčin. Může jít o úrazové poranění svalu, nebo velice časté chronické svalové přetížení např. trapézovcýh svalů u PC. Také stres má zásadní vliv na rozvoj trigger pointů.

Hlavním problémem pro nás je, že spoušťové body neovlivňují pouze místo, kde se vyskytují, ale místa od spoušťového bodu mnohdy velmi vzdálená. Mohou nám ovlivňovat např. funkci končetin nebo bolesti hlavy.

Typy spoušťových bodů a jejich projevy.

Aktivní body

- Jsou zdrojem spontánní bolestivosti jak lokální tak přenesené.

- Jsou zdrojem svalového spasmu, oslabení okolních vláken a zdrojem omezení pohybového ro.zsahu v kloubu svalem ovládaném

-Mohou být doprovázeny změnami potivosti kůže nad postiženou oblastí, změnou prokrvení a ochlupení.

Latentní body

- Nejsou zdrojem spontánní přenesené bolesti dokud nejsou stimulovány.

- Mohou být zdrojem omezení pohyblivosti.

Sekundární

- Tak bývají občas označovány ve svalech okolí a funkčně opačných než je sval postižený.

Funkcí svalů je pohyb - tedy zkracování a natahování se. To mají na svědomí mikrovlákna zvaná aktin a myozin, která do sebe zapadají, jako když propleteme prsty na rukou. Za normálního stavu po sobě volně kloužou, čímž umožňují zkracování a prodlužování svalu. Za určitých podmínek se tato schopnost naruší a vlákna zůstanou v sobě zaklesnutá. Při použití protažení a tepla může dojít k odstranění problému.

Latetní spoušťové body vyvolávají ztuhlost a ochablost postižených svalů a limitují plný rozsah pohybu kloubů, jež tyto svaly ovládají. Tyto body nezmizí bez použití přímých uvolňovacích technik a snadno mohou přetrvávat ve svalech několik let. Vlivem mírného nadužití či nečekaného přetížení se z latentního spoušťového bodu může stát aktivní spoušťové body, který vytváří vzorec přenesené bolesti.

Masáž Trigger point je tlaková masáž těchto bolestivých uzlíků ve svalu, které se uvolní a bolest se tak zmírní. Základem je masáž využívající nejen tlaku rukou, palců a loktů, ale i další léčebné a masážní techniky. Při této masáži dochází k propracování a uvolnění jednotlivých vrstev svalstva. Tato technika účinně a efektivně řeší bolesti zad a přilehlých tkání, včetně bolestivých zatvrdlin ve svalu.

Střídání silnějších a slabších tlaků na lokální aktivační bod Trigger point za pomocí protahování a následné intenzivní rozmasírování oblasti, vede k ozdravení poškozených svalových vláken a k postupnému odplavení toxinů z postiženého svalového snopce. Hloubkové uvolnění a propracování svalstva odstraňuje spasmy, svalový hypertonus a obnovuje přirozenou délku svalových vláken.

ZBAVTE SE BOLESTI RYCHLE A JEDNODUŠE.

- Při bolestech pohybového ústrojí.

-Odstranění bolesti hlavy, krční páteře, bederní páteře.

- Odstranění bolesti kyčle, kolene, ramene.

- Zbavení bolavých svalů.

Již po jedné návštěvě je pociťována výrazná úleva od bolesti. Během krátké doby dochází k odstranění intenzivní svalové bolesti, vhodná je následná udržovací terapie cca 1x měsíčně.

Bolí vás záda? Zbavte se bolestí, napětí a stresu. Zavítejte ke mě do salonu KOUZLO DOTEKŮ, kde se vám bude věnovat zkušená masérka . Využít můžete i jiné techniky na odstranění bolesti: Masáže proti bolesti zad.

Jedná se o tlakovou masáž,která se provádí bez masážních olejů.Masáž se provádí pouze stiskem spouštových bodů a následně protažení svalů


MASÁŽ ZAD A ŠIJE

30-45-60 min.
Ulevuje od bolestí v hrudní a bederní oblasti páteře, způsobených především špatným držením těla a nošením břemen v jedné ruce,odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Masáž zad je naprosto uvolňující, dá nám vychutnat pocit uvolnění a pozitivního naladění. Naše tělo náhle zjistí, jaký je požitek volně dýchat, stát a pohybovat se.U masáže zad a šíje se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech. Masáž zad a šíje uvolňuje napětí v dolní části zad. Je velmi účinná po dlouhém sezení nebo po dlouhých jízdách autem..

LYMFOTAPING

30-60min.

Lymfotaping je speciální technika nalepování pružných pásek v souladu s lymfatickýcm systémem a zásadami lymfodrenáže. Lymfotejpy, tedy tejpy s účinkem na oběh lymfy, redukují otoky, zmenšují objem a tím mírní bolest pocházející z napětí ve tkáni.

Otok neboli edém je nadměrné hromadění tekutiny v mezibuněčném prostoru. Může vznikat nejen po operaci, při úrazu, zánětu či alergii, ale také jako důsledek kardiovaskulárních chorob nebo nedostatečnosti žilního či lymfatického systému. Právě otoky spojené s žilní a lymfatickou nedostatečností často přecházejí do chronické podoby. Jedním z méně známých způsobů léčby těchto problémů je tzv. lymfotaping.
Lymfotaping - tuto metodu vyvinul v 70. letech minulého století japonský chiropraktik dr. Kenzo Kase. Založil jí na znalostech kineziologie, což je věda o mechanických zákonitostech pohybového ústrojí. Metodu si v roce 1979 nechal patentovat pod názvem Kinesio Taping Method a definoval jí jako: "způsob léčby založený na vlastním, přirozeném procesu hojení, kdy se k léčbě využívá speciální pásky". Jedná se o aplikaci kinesio tapů, které jsou známy spíše ze sportu, kde se využívají k aktivaci či uvolnění svalů, fascií, vazů, šlach nebo kloubů. Pásky však pozitivně ovlivňují také cévní a lymfatický systém a zmenšují otok. Po celou dobu aplikace probíhá v místě nalepení i v okolí jemná lymfodrenáž, zvýšené prokrvení a aktivace analgetického systému.
Tejp je elastická, přilnavá páska z vysoce kvalitní bavlny, která má podobné vlastnosti jako lidská pokožka. Je schopná se natáhnout a zase smrštit. Na tělo se přichycuje pomocí lékařské pryskyřice, která ve většině případů nezpůsobuje alergické reakce. Obvykle se nechává podle potřeby nalepený několik dní, většinou týden. Páska je voděodolná a pacienta žádným způsobem neomezuje v běžném životě.
Aplikace speciální elastické tejpovací náplasti má své místo v ovlivnění lymfatických otoků zvláště v těch lokalizacích nebo u těch pacientů, kde je obtížná aplikace zevní komprese. Velmi se osvědčuje při edémech v oblasti hlavy a krku, hrudníku, prsu, zad a oblasti podbřišku. Příznivě ji přijímají děti kojeneckého a batolecího věku, kde je používána jako alternativu kompresivní bandáže dolních i horních končetin. V neposlední řadě je indikován lymfotaping u nemocných, kde není možné použít v léčbě kompresivní bandáž (poruchy prokrvení dolních končetin, neuropatie apod.).
Lymfotaping je nejčastěji využíván na:prodloužení účinku lymfodrenážedlouhodobá podpora lymfatického systémuúleva od bolestiodstranění otokůurychlení regenerace po úrazechurychlení regenerace po operacíchpodpoření rehabilitačních technikobnovení hybnosti končetinodstranění křečovitých stavůKontraindikacenádorová onemocněníkřečové žílyalergická reakcenezhojené jizvyporanění kůžemateřská znaménka, bradavicelupénka, exémy, plísně, atp.akutní bakteriální či virové onemocněníhorečnaté stavyVlastní průběh procedury
Aplikace lymfo-tapingu dále není vhodná pouze o nemocných s otoky na podkladě ledvinného, jaterního a srdečního selhávání. Velká opatrnost je také nutná u pacientů, léčených glukokortikoidy. Výsledkem podávání těchto léků je často atrofie kůže a nalepení pásky u těchto nemocných pak není vhodné.
Jedná se o aplikaci elatické nalepovací bavlněné pásky různých barev, která obsahuje speciálně vrstvené lepidlo, je hypoalergenní, voděodolná, propouští vzduch a vlhkost, umožňuje několikadenní nošení. Páska se pokládá na kůži tak, aby docházelo k postupnému ovlivnění a zlepšení funkce pod ní se nacházejících míznic, odtoku mízy z postižených partií směrem k nepostiženému míznímu systému. Směr nalepení pásky určuje směr toku mízy - pro správnou aplikaci je tedy nezbytně nutná znalost anatomie mízního systému a příčiny jeho poruchy. Tejpovací páska u nemocných s lymfedémem proto patří vždy do rukou zkušeného lymfoterapeuta, který absolvoval speciální kurz lymfo-tapingu.
Dle citlivosti jednice může dojít k lehkému zčervenání pokožky kolem pásky, pocitům lechtání, svědění - jedná se o reakci na zvýšené prokrvení!
cena se odvíjí od délky tapingu a času.
Cena se odvíjí od délky tapingu a času.
Před nalepení tapingu se provádí uvolnění svalů masáží.THAJSKÁ TRADIČNÍ MASÁŽ I.

60-90-120

se provádí bez masážních olejů

Umění z dálného východu

V průběhu thajské masáže využívá masérka celou svoji váhu, kterou působí na tlakové body na těle. Touto, staletími prověřenou, metodou masírování dochází k odstranění napětí, uvolnění lymfatického systému a rozproudění energie v celém těle.

Dokonalé protažení

Tradiční thajská masáž je výborná pro odstranění bolesti a napětí ve svalech. V průběhu masáže dojde k protažení páteře, šlach, kloubů a svalů a masírování všech částí těla, a i když může být někdy bolestivá, pomůže vám vaše potíže zmírnit nebo zcela odstranit.Masérka přistupuje ke každému klientovi individuálně a problematickým místům věnuji zvláštní pozornost.

Masáž pro náročné

Tradiční  thajská masáž působí jako skvělá prevence i terapie při bolestech zad, bederní i krční páteře a ramen. Velmi vhodná je také pro svaly namožené sportováním. Neméně významný je i její blahodárný vliv na psychiku.
RELAXAČNÍ MASÁŽE


TANTRICKO RELAXAČNÍ MASÁŽ      60 min. 1200kč.            90 min. 1800kč.         120 min. 2400kč.      
AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ                                              60 min.  700kč.           90 min.   1100kč.
HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI                                                60 min.  700kč.           90 min.   1100kč.
AYURVÉDSKÁ MASÁŽ                                                               60 min.  700kč.           90 min.   1100kč.
INDICKÁ MASÁŽ HLAVY ANTISTRESOVÁ                              30 min.  400kč.           45 min.   500kč.
MASÁŽ PROTI CELULITIDĚ A FORMOVÁNÍ POSTAVY         60 min.  700kč.           75 mim.  800kč.   
MASÁŽ S  LÁVOVÝMI KAMENY                                               30 min.  450kč.           45 min.   550kč.
MASÁŽ S BAŇKAMI                                                                   30 min. 450kč.            45 min.   550kč.
SPORTOVNĚ REKONDIČNÍ MASÁŽ CELÉ TĚLO                    60 min.  900kč.           90 min.  1300kč.


ZDRAVOTNÍ MASÁŽE

DORNOVA METODA A BREUSSOVA MASÁŽ                     60 min.  700kč.          90 min.   1100kč.

ČINSKÁ TUINA MASÁŽ  PROTI BOLESTI                            60 min.  700kč.          90 min.    1100kč.

BREUSSOVA MASÁŽ                                                             30 min.  450kč.          45 min.    550kč.

TRIGGER POINTS TERAPEUTICKÁ MASÁŽ                         30 min.  350kč.          60 min.   700kč.

MASÁŽ ZAD A ŠIJE                                                                30 min.  350kč.         60min.   600kč.

MASÁŽ NOHOU                                                                     30 min.  350kč.         45 min.   450kč.

MASÁŽ CHODIDEL                                                                30 min.  350kč.         45 min.  450kč.

LYMFOTAPING                                                                       dle délky tapingu pásky

MASÁŽ PROTI CELULITIDĚ A FORMOVÁNÍ POSTAVY                                           60 min.  700kč.     

THAJSKÁ TRADIČNÍ MASÁŽ  I.                   60 min. 1000kč.      90 min. 1400kč.    120min. 1800kč.
  

          DETOXIKAČNÍ MASÁŽE

MEDOVÁ MASÁŽ - MEDOVÝ ZÁBAL                           30 min.     450kč.              45 min.   550kč.

MASÁŽ S BAŇKAMI                                                       30 min.     350kč.              45 min.  450kč.   


Prohlédněte si kompletní nabídku masáží. Můžete si dopředu naplánovat konkrétní masáž nebo můžete improvizovat a konkrétní masáž dohodnout až na místě, popřípadě objednávku rozšířit v průběhu "Masáže lávovými kameny".

PŘIJÍMÁM BENEFITY

           FORMOU  KARTY GALLERY BETA, POUKÁZKY UNIŠEK, UNIŠEK+, UNIŠEK+FKSP, CADHOS 

Chcete mě kontaktovat?

Objednejte si mé služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.